Aktuální projekt

Developerský projekt APARTMÁNY MÁJ, Pec pod Sněžkou

Popis projektu

Pec pod Sněžkou je významným turistickým a sportovním střediskem v srdci Krkonošského národního parku. Ideální místo pro milovníky aktivního odpočinku, které nabízí 11 sjezdovek, 3 lanovky, běžecké stopy a nespočet turistických tras a cyklotras. Kouzlo komorního projektu APARTMÁNY MÁJ spočívá v propojení historie místa a tradice s novými moderními bytovými jednotkami, které uspokojí požadavky i nejnáročnější klientely.

Projekt APARTMÁNY MÁJ vznikl na místě bývalého hotelu Máj, který v roce 1929 postavil Wilhelm Tasler. Za projektem přeměny stojí Ing. arch. Jaroslav Voceďálek, který naplno využil genius loci tohoto místa.

Projekt bude mít 12 exkluzivních bytových jednotek velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk, 3 komerční prostory a venkovní posezení. V celém projektu je kladen důraz na kvalitu, design, citlivé řešení každého detailu a funkčnost prostoru. K zázemí náleží v suterénu úložné prostory: sklepní kóje (s nabíjecí stanicí pro elektrokola) a společná kolárna. Pro zvýšení komfortu je k dispozici osobní výtah.

Apartmány jsou budovány ve vysokém standardu kvality a precizností celé stavby. Standard zahrnuje třívrstvou dubovou podlahu s vytápěním zajištěným centrálními plynovými kotly. Okna dřevo-hliníková, bezpečnostní vstupní dřevěné dveře, interiérové dveře, sanita Villeroy & Boch, Grohe Essence. V každém apartmánu jsou navrženy trvanlivé materiály s ohledem na budoucí využití.

Další projekty